SAMSUN ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT

SAMSUN ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT

Samsun Şehirler Arası Nakliyat başta Samsun olmak üzere tüm Türkiye’nin 81 il ve ilçelerine eşya taşımacılığı hizmeti sağlamaktayız.

Samsun Evden Eve Nakliyat son teknolojiye göre modern araç filomuz ve uzman ekibimiz ile siz değerli müşterilerimize sigortalı samsun şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz. Şehirler arası taşımacılık hizmeti için son 2-3 gün öncesinden bizden randevu alınarak taşıma işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz. Eski evinizden alacağımız eşyalarınızın tümü de montesi yapılarak gerekli ambalaj malzemesi kullanılarak uzman ekibimiz tarafından alınarak yerleştirilir. Paketlenen ve yüklenen eşyalarınızın sigortası yapıldıktan sonra istenilen adrese götürülmek üzere aracımız ve ekibimiz yola çıkar.

Samsun Nakliye kusursuz düzeyde paketlenen eşyalarınız yeni evinize getirildiğinde eşyalar ambalajlarında çıkarılıp evinizin istenilen yerlere yerleştirilir. De monte halinde paketlenen eşyaların da ambalajı sökülüp yeni evinize uzman ekibimizce son aşama olarak montajı yapılır.

Samsun Şehirler Arası Nakliyat Türkiye’nin 81 il ve ilçeleri olmak üzere Samsun Nakliyat firması olarak sigortalı sözleşmeli taşımacılığında en ekonomik düzeyde taşımayı sürdürmektir. Şehirler arası evden eve nakliyat tecrübe bilgi birikimleriyle stabilize olmuş profesyonel bir iş alanıdır.

Samsun Evden Eve Nakliyat ın deneyimli çalışanları tarafından gerçekleştirilmektedir. Taşıma ve nakliye esnasında ürünlerin sorunsuz taşınabilmesi için firmamız özellikle aşağıda belirtilen konulara dikkat etmektedir.

Samsun Şehirler Arası Nakliyat:

1- ilk olarak mobilyalar çalışanlarımız tarafından sökülmekte ve montajı yapılan mobilyalarınız uygun malzemelerle sıkıca paketlenmektedir. Sökülemeyen mobilyalar balonlu naylon ambalajlarla bağlanmakta ve taşıma kamyonuna yüklenmektedir.

2- Buzdolabı, fırın, çamaşır, bulaşık, kurutma makinesi gibi beyaz eşyalar, camlı vitrinler hava kabarcıklı balonlu malzemelere sarılıp iple bağlanmaktadır.

3- Yatak odası mobilyalarının kulp çıkıntısı, ayar vidaları, camlı kısımları ve menteşeleri olması nedeniyle çıkıntılı bölümleri kamyonda boşluklara denk gelecek şekilde yerleştirilip özel olarak ambalajlanmaktadır.

4- Televizyon, dvd oynatıcıları, bilgisayar gibi elektronik cihazlar önce hava kabarcıklı balonlu malzemelere ya da battaniyelere sarılıp kolilere yerleştirilmekte ve iple bağlanmaktadır.

5- Bardaklar, yemek takımları, kristaller, aksesuarlar kağıda sarılıp koli ve fıçılara yerleştirilmektedir.

6- Çiçekler, koli ve fıçılara yaprakları ve dalları kırılmayacak şekilde sabitlenmektedir. Yeni adresine nakliye edilen eşyalar ekibimiz tarafından ambalajlarından ve paketlerinden çıkarılmaktadır. Sökülen mobilyalar tekrar monte edilmekte ve odalarına yerleştirilmektedir.

Samsun Nakliyat siz de yeni yerinize referansları sağlam olan, güvenilir bir firmayla taşınmak isterseniz atakum nakliyat ile iletişime geçebilirsiniz.