Tarihçemiz

TARİHÇEMİZ !

samsun evden eve nakliyat

 Samsun Nakliyat firması samsun da ilçeleri ve türkiyede samsun evden eve nakliyat hizmeti ile 1985 yılında tanışmıştır.Türkiye nin değişik yerlerin de bulunan şubelerimiz ve Atakum Nakliyat ortaklığı ile gücünü evden eve nakliyat ta uzmnalığını bir daha pekiştirerek siz müşterilerimize ekonomik ve garantili taşıma sistemini sunmaktadır.

Samsun ve Türkiye nin Evden Eve cisi SAMSUN NAKLİYAT asansörlü uzman taşımacılık ile  bir çok ilde şubeleri ile marka haline gelmiştir.ODABAŞI ailesinin kurduğu ve Atanak şirketler grubunun dalıdır.Samsun evden eve nakliyat hizmeti Samsun Taşımacılık en önemli bölümüdür.

Samsun Nakliye  tarafından görevlendirilen uzman taşıma elemanlarımız, eşyalarınız darbelere ve taşınırken yaşanacak olan sarsıntılara dayanıklı olsun diye balonlu naylonlarla ambalajlanmaktadır.

Eşyalarınıza samsun evden eve nakliyat hizmeti sırasında zarar gelmemesi için en doğru ambalaj seçimi yapılır ve dikkatlice eşyalarınız paketlenir. Yeni evinizde veya iş yerinizde de aynı özenle eşyalarınızın paketleri açılarak yerlerine yerleştirilir.

Samsun ‘da işimize özen göstermemiz ve profosyonel çalışmamız atanak grubunu her geçen gün sizlerin sayesinde büyüdük.

 Tarihçemiz Samsun Nakliyat‘ ın uzman ve tecrübeli personelleri, özenle kırılma tahlikesi olan cam eşyaları, mobilyaları eklenti yerlerinden sökerek paketler ve taşıdıkları yerde tekrar birleştirirler. Bu şekilde eşyaların taşınmasında oluşabilecek hasar durumu sıfıra indirilmektedir.
Samsun Nakliyat tarihçemiz de tekniklerle ve doğru materyaller ile paketleme kolay taşıma anlamına gelebilir, fakat en önemlisi uygun paketleme ile değerli eşyalarınızı kırılmalara veya diğer olumsuzluklara karşı önlem anlamına gelebilir.
Samsun Evden Eve Nakliyat 25. yılın vermiş olduğu bilgi birikimi ile başta Samsun olmak üzere tüm Türkiye’ye taşımacılık hizmeti vermektedir. Değerlerimiz arasında müşteriler, çalışanlar, dürüstlük, profesyonellik, iletişim ve mükemmellik değerlerini taşıyan kaliteli bir nakliyat şirketidir.
Samsun evden eve nakliyat sektörünün köklü kuruluşlarından biri olan Evden eve nakliyat firmamız gerek şehir içi gerekse de şehirler arası olmak üzere sizlere en kaliteli hizmetleri sunabilmek için çalışmalarına devam etmektedir.

SAMSUN TAŞIMACILIK TARİHÇEMİZ

samsun nakliyat

Tarihçemiz mobilyaların demontesi bulundukları yerde yapıldıktan sonra baloncuklu naylon ile ambalajlanır. Demontesi yapılan mobilyalar yeni adreste tekrar monte edilir. Bazı beyaz eşya ve gardrop, marangoz ve tesisat elemanları tarafından sökülüp yerinde monte edilir.

Samsun Nakliyat firması hepsi kafanızda birer soru işareti aslında değil mi?. Hiç endişe etmeyin, dilediğiniz şekilde ne makbuzlarınız ne dosyalarınız 1 tanesi bile zarar görmeden ehemniyetimiz altında saklanmaktadır.

Atakum Nakliyat bünyesinde bulundurduğu genç dinamik ve güler yüzlü çalışanıyla nakliyat sektörünün lider firması olmayı siz değerli müşterilerimiz sayesinde gerçekleştirmiştir. Müşteri odaklı çalışan firmamız verdiği her hizmette müşterisini memnun etmeyi başarmıştır. Evden Eve sektörün önde gelen firmalarından olan samsun  nakliyat her eşya bizim eşyamızdır anlayışıyla müşterinin beğenisini kazanmıştır. Amacımız iş yaparken müşteri memnuniyetini en üst derecede tutarak işi eğlenceli hale getirmektir.

Samsun Nakliye firmamız verdiği her hizmet öncesi ücretsiz ekspertiz uygulamasını hayata geçirmiştir.

Samsun Nakliyat acentası  atakum nakliyat kitap, ayakkabı, mefruşat ve diğer ufak eşyalar ayrı ayrı karton kutulara konur. Atakum Evden Eve Firmamız koltuk, vitrin, piyano ve diğer hacimli eşyalar havalı naylonla ambalajlanır. Kırılacak cam, tablo vb. eşyalar, havalı naylon ve kağıtla sarılıp, özel mukavva kutulara yerleştirilir.

Samsun Asansörlü Nakliyat

Samsun Evde Eve Nakliyat firmasının paketleme elemanları özenle kırılma tahlikesi olan cam eşyaları, mobilyaları eklenti yerlerinden sökerek ambalajlar ve taşıdıkları yerde tekrar birleiştirirler.

Samsun Nakliye bu şekilde eşyaların taşınmasında hasar sıfıra indirilmektedir. Eşyanıza verdiğimiz önemi, kullandığımız kaliteli ambalaj malzemelerinden ve personelimizin paketleme tekniğinden anlayabilirsiniz.

Samsun Taşımacılık firmamız  ambalajda; eşyanın cinsine, özelliğine ve boyutlarına göre muhtelif ebatlarda; beyaz kraft karton kutular, kapitoneler, balonlu naylonlar ve bol miktarda kağıt kullanılmaktadır.
Samsun Nakliyat firması özel eşyalarınız, hassas elektronik eşyalarınız veya paha biçilemez sanat eserleriniz büyük bir özenle taşınır.
Samsun Taşımacılık eşyalarınızın yüklenmesi ve boşaltılması, mobilyalarınızın ve cam eşyalarınızın güvenli olarak yerine ulaşmaktadır.Samsun Evden Eve Nakliyede gerekli olan bütün sargı işleri ve her türlü mobilyanızın montesi ve demontesi uzman kadrolarımızla yapılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön
Phone icon
Hemen Ara!
Atakum Nakliyat!
WhatsApp icon
Whatshapp İletişim.
© 2010 - 2022 samsun evden eve nakliyat | ankara nakliye | evden eve nakliyat ankara | ankara evden eve nakliye | evden eve nakliyat | ankara evden eve nakliyat | ankara nakliyat |