Samsun Taşımacılık

samsun evden eve nakliyat

Samsun Taşımacılık

Samsun Taşımacılık profesyonel taşıma ekibimiz, eksperlerimiz ve 20 yıllık tecrübemizle samsun evden eve nakliyat sektöründe siz değerli müşterilerimize başta Ankara olmak üzere, İzmir ve İstanbul ile birlikte Türkiye’nin üç büyük şehrinde en kaliteli hizmeti vermekteyiz.

Samsun nakliyat sektöründe vermiş olduğumuz hizmetlerle siz müşterilerimizin temiz ve düzenli firmalarla çalışmasını ve bu çalışmadan memnun kalmasını hedeflementeyiz.

Kolay ve pratik taşımacılık sistemleri sayesinde daha hızlı ve daha ucuza taşınabilirsiniz.Müşterilerinin öncelikli ihtiyaçları ve bu ihtiyaca göre sunulan yenilikçi çözümlere dayanmaktadır.

Evden eve Nakliyat konusunda profesyonel ve tecrübeli ekiplerimiz 7/24 Hizmetinizdeyiz Samsun Evden eve Nakliyat Hizmetlerimiz ücretsiz Expertiz Hizmeti için Nakliye Danışmanlarımız tarafından bilgilendirilirsiniz.

Samsun Taşımacılık Almanya’dan özel olarak getirmiş olduğumuz samsun nakliye asansörlerimizle modern taşıma sisteminin en önemli parçası haline gelen asansörlü evden eve taşıma hizmetini sizlere sunmaktayız.

Eşyaların taşıma sırasında görebileceği hasarın riskini minimuma indiren nakliye asansörlerimizle siz de stressiz taşınmanın rahatlığını yaşayın.

Samsun Nakliyat evden eve nakliye ve taşımacılık sektöründe uzun yılların verdiği deneyim ve sorunsuz çalışma prensiplerine sahibiz. Siz değerli müşterilerimize en kaliteli ve en güvenli nakliyat hizmetini sunmak için çalışıyoruz. Nasıl daha iyi hizmet verilebilir anlayışımız birinci temel önceliğimiz arasındadır.

Samsun evden nakliyat hizmetlerimiz sayesinde Eşyalarınızı daha güvenli bir şekilde taşıyoruz.

Samsun evden eve nakliyat bölgesinde en ucuz fiyatlarla evinize eşyanızı kurulu şekilde teslim ediyoruz.

Samsun Taşımacılık Asansörlü taşımanın avantajları;

 • Taşıma sırasında apartman içinde duvarlara çarpma riskini ortadan kaldırır.
 • Bina içinde taşıma sırasında hasar oluşmasını engeller.
 • Pratik kullanımı sayesinde eşyaların daha kolay ve hızlı olarak nakliye araçlarına yüklenme ve boşaltmasını sağlar.

Samsun Taşımacılık

Samsun Taşımacılık olarak 2004 yılından beri gerek şehiriçi nakliye ve şehirlerarası nakliyat hizmetinden adından fazlasıyla söz ettiren firmamız haftalık araç sevkiyatı ile adana ve çevre illerine eşya taşımacılığında bir haylı başarılı olmuştur

Tecrübeli uzun yol şoförlerimiz ve profesyonel nakliye ekibimiz ile sadece şehir içi değil Türkiye’nin 81 iline evden eve nakliye hizmeti vermekteyiz.

Samsun Taşımacılık Profesyonel eksperlerimizin sizlerle yaptığı görüş alışverişi doğrultusunda ihtiyaçlarınız belirlendikten sonra taşıma günü geldiğinde profesyonel ekibimiz tarafından evden eve taşımadan farklı olarak ofis ve işyeri için özel olarak geliştirilmiş barkod sistemiyle oda oda taşıma işlemi gerçekleştirilir.

Atakum Nakliyat taşıma işleminden sonra son adımda eşyalar istenilen şekilde düzenli olarak yerleştirilir ve profesyonel taşıma işlemi tamamlanır. Size de yeni iş yerinizin keyfini çıkarmak kalır.

Samsun Taşımacılık 2004 yılında başlamış olduğumuz evden eve faaliyet alanımıza şimdi yeni bir hizmetle siz müşterilerimizin yardımcı olmaktayız..Yıllardır süre gelen ev taşıma alanındaki karmaşa ve sıkıntıları göz önüne alarak atakum nakliyat grubu size ev taşıma işini bir keyif haline dönüştürmek için yeni çözümler sunmakta.Yapmış olduğumuz ön çalışma neticesinde ev taşıma sorunlarını madde madde sıralarsak şu konular ağırlıklı olarak ön plana çıkmakta
– Taşınma öncesi hazırlık kısmında sözleşme yapılmaması
– Taşınma günü anlaşılan araç ve personelde eksiklik
– Taşınma ekibinin günlük çalıştırılan insanlardan oluşması
– Taşınma esnasında anlaşılan ücrette artırıma gidilmek istenmesi
– Sigorta poliçesi hazırlanmayışı veya kapsamlı yapılmayışı
– Taşınma işlemine şirketten yetkili bir formenin eşlik etmeyişi vs.

DEPOLAMA ALANINDAKİ HİZMETLERİMİZ

 • Samsun Nakliye depolama Merkezi 33 yıllık köklü bir firma olan Samsun Taşımacılık bünyesinde kurulmuştur.
 • Depolama Merkezi’nde eşyalarınız, siz geri alıncaya kadar 7/24 özel güvenlik birimi ve kapalı devre alarm sistemleriyle korunur. Bunun yanı sıra yangına, hırsızlığa ve her türlü doğal afete karşı sigorta güvencesi altındadır.
 • Bünyemizde saklanan eşyalarınız yangına, hırsızlığa ve her türlü doğal afete karşı sigorta güvencesi altındadır.
 • Ambalajlanan eşyalarınız toza, neme, haşerelere karşı dayanıklı özel olarak hazırlanan DEPO’lara yerleştirir.
 • DEPODA’larınızın içeriğine sizden başka kimse ulaşamaz. Eşya Depolarımızda Korunur.
 • Firmamızın eşyaya gösterdiği özen ve eşya depolamahassasiyetin temelinde insana duyduğu saygı yatar.
 • Firmamız, saklanan ve depolanan her şeyin sizin için değerli olduğunun farkındadır. Bu bilinçle depolamadan önce eşyanın tabiatına en uygun ambalajı seçerek, nazik biçimde ambalajlar. Ambalajlanan eşyalarınızı toza, neme, haşerelere karşı dayanıklı özel olarak hazırlanan DEPODA’lara yerleştirilir.

Samsun Taşımacılık eşyaları nızın taşınırken hiç bir zarara uğramayacağını size garanti etmekteyiz. Eşya taşıma sırasında her hangi bir olumsuzluk olmaması için gerekli bütün tedbirleri almaktayız. Firmamız bütün samsun nakliye işlemlerini sigorta kapsamında tutmaktadır. Bu nedenle eşyalarınız alınan tedbirlere rağmen zarar görürse sigorta şirketi bütün zararınızı karşılayarak mağdur olmamanızı sağlamaktadır.

Hukuk, eğitim, sağlık, okul, fabrika, banka ve pek çok kurumların taşımacılık ihtiyaçlarının gerçekleşmesi yolu kurumsal nakliye hizmetleri aracılığı ile gerçekleşmektedir. Taşıma işlemleri sorunsuz bir şekilde gerçekleşmekte ve kurumların taşıma işlemleri başarılı ve kusursuz bir şekilde taşınmaktadır.

Yeni ve yüksek model araçlarımız ile Türkiye’nin her noktasına hizmet veren firma “ Samsun Nakliyat ” hem kurumsal hede bireysel hizmetleri ile durmadan büyümektedir.

SAMSUN DEPOLAMA MERKEZİ NE İŞE YARAR

Samsun Evden Eve Nakliyat kurumlara ve bireylere özel evden eve nakliye çözümleri geliştiren firmamız Türkiye genelinde faaliyetlerini uzun süredir müşteri odaklı bir biçimde sürdürmektedir.İş yeri, hastane, fuar, fabrika, banka, evden eve nakliye, piyano taşıması ve depolama hizmetlerimizi profesyonel bir şekilde yürütmekteyiz.

Firmamızın başlıca hizmetleri olan samsun evden eve nakliyat , asansörlü nakliyat, şehir içi nakliyat ve şehirler arası nakliyat vb. bir çok alanda faaliyet göstermekte olup bu çalışmaların başında müşteri memnuniyeti gelmektedir

Sigortalı Evden Eve Nakliyat, taşımacılık sektöründe; hızlı, güler yüzlü, uygun fiyat politikası ile Nakliyat firması farkını hissedin.

 • Firmamız lojman çıkmadığında ve misafirhanelerde kalmanız gerektiği süre içinde eşyalarınızı depolayarak muhafaza eder Samsun Taşımacılık.
 • Geçici ama uzun bir süre için başka bir şehre/ülkeye taşınmanız gerektiğinde, eşyalarınızı sizin için saklar.
 • Yeni eviniz için alınan yeni eşyaları, evinizin taşınma öncesi işlemleri bitene kadar Depoda korumanızı sağlar.
 • Evinizdeki gereksiz eşya kalabalığını yok eder.
 • Yurtdışından döndükten sonra gümrükten çıkan eşyalarınızı size ait DEPODAlarda güvende tutmanızı sağlar.
 • Evlilik öncesi alınan eşyaları, mutlu yuvanızın adresi belli olana kadar misafir eder.
 • Severek kullandığınız ama artık yenisiyle değiştirme vakti gelen eşyalarınızın yükünü alır.
 • Aile büyüklerinize ait, manevi değeri yüksek olan eşyaları sizin için saklar.
 • Firmamız zamanı gelince kullanmak üzere saklamanız gereken eşyaları muhafaza eder.
 • Samsun Nakliyat Her Türlü depolama ihtiyacınızda size profosyonel şekilde yardımcı olur.